Gizlilik

Bilimokur.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliği ve hakları bizim için çok önemlidir.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz esnada hiçbir bilginiz (ip adresi, e-posta vb.) bilginiz tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır.

Çerezler ve Web İşaretçileri

Bilimokur.com’da bazı bileşenler, ziyaretçilerin siteyi gezindiklerinde daha iyi bir performans alabilmeleri için önbelleğe alınmaktadır. Bu durumun kullanıcılara hiçbir zararı yoktur.

Ayrıca reklam ortakları ve üçüncü parti uygulamalar, kullanışlı bilgiler sağlamak ve reklam göstermek amacıyla kullanıcı bilgilerini çerezler, web işaretçileri veya scriptler aracılığıyla kaydedebilirler. Bu durumda reklam servisleri ve üçüncü parti uygulamalar, kullanıcı bilgilerini kendi sunucularında saklarlar ve kendi gizlilik politikaları geçerlidir.

Dış Bağlantılar

Bilimokur.com’da bazı yazılarda dışarıya bağlantı verilmektedir. Bilimokur.com dışarıya bağlantı verdiği sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Görseller

Bilimokur.com’da kullanılan görseller ücretsiz stok görsel dağıtan web sitelerinden alınmaktadır. Bu yüzden herhangi bir telif hakkı söz konusu değildir.

Yazılar ve Telif

Bilimokur.com’da yayımlanan yazılar araştırma sonucu veya yabancı kaynaklardan çeviri usulü sitemize eklenmektedir. Bu yüzden kaynak belirtmeksizin başka sitelerde yayımlanması kesinlikle yasaktır.

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz esnada tarafımıza göndereceğiniz bilgiler (İsim, E-posta ve Mesajınız) kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Yorumlar

Yazılarımıza yorum yaparken sadece girmiş olduğunuz isim siteyi ziyaret edenler tarafından gözükecektir. E-posta adresiniz sadece bizde saklı kalacaktır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşımlar

Bilimokur.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Borsanasıloynanır olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Ağların Gizlilik Politikaları:

Facebook

Twitter