Google Play’in En İyileri Belli Oldu


En İyi Android Uygulama 2016

Google Play, 2016’nın en çok beğenilen uygulamasını ve oynunu belirledi.

Google Play, Android kullanıcılarını eğlendirmek ve kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını gidermek adına içerdiği binlerce uygulama ile akıllı telefon dünyasının vazgeçilmez ögelerinden birisi şüphesiz. Neredeyse hergün karşımıza yeni bir uygulama çıkmakta ve bunların bazıları hoşumuza gitmekte bazıları ise tam tersi. Google bu bağlamda 2016 yılının en çok beğenilen uygulamasını ve oyununu belirleyerek bizlere sundu.

Yılın en beğenilen uygulaması “Prisma”

Prisma fotoğraflarınıza birbirinden güzel filtreler ekleyerek onları eşsiz sanat eserlerine dönüştürmenize yardımcı oluyor. Kullanımı oldukça basit ve içerdiği birçok filtre ile ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

➤ Prisma İndir


Yılın En Beğenilen Oyunu “Clash Royale”

Kendi askerlerinizi, ordunuzu ve kahramanınızı geliştirebileceğiniz ve bunlarla saldırılar yaparak zaferler elde edebileceğiniz bir oyun. En güçlü askerlere sahip olmanın yanı sıra oyun bilgisi ile birlikte en iyi stratejilere de sahip olmanız gereken, biraz beceri biraz da düşünmeye dayalı bir oyun olan Clash Royale, herkes tarafından bilinen Clash of Clans oynundan da alıntılar yapmış.

➤ Clash Royale İndir


Beğendiniz mi? O halde paylaşın!

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir